pn-pt godz. 9-15

Telefon: 573 076 105

Email: sklep@mpcamp.pl

Reduktory gazu do kampera, przyczep kempingowych

Reduktor Caramatic DriveTwo CS 1,5 kg/h, 30 mbar, poziomy Reduktor Caramatic DriveTwo CS 1,5 kg/h, 30 mbar, poziomy
Producent: Gok
Cena:

398,00 zł

Cena regularna: 629,00 zł

Najniższa cena: 498,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Zestaw Caramatic Drive One pionowy Zestaw Caramatic Drive One pionowy
Producent: Gok
Cena:

658,00 zł

szt.
zobacz więcej

Wybór odpowiedniego reduktora gazu do kampera ma znaczenie dla bezpieczeństwa i komfortu podczas podróży. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór reduktorów gazu, które spełnią wszelkie Twoje potrzeby. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje, które pomogą Ci wybrać odpowiedni reduktor gazu z naszej oferty.

Reduktory gazu do kampera – rodzaje

Wybór odpowiedniego reduktora gazu do kampera zależy od specyficznych potrzeb i zastosowań. Poniżej przedstawiamy rodzaje reduktorów, które są dostępne na rynku, wraz z ich zaletami i przeznaczeniem.

Reduktory do grilli i kuchenek stosowanych na zewnątrz

Reduktory gazu do kampera przeznaczone do grilli i kuchenek używanych na zewnątrz, są idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią gotować na świeżym powietrzu. Mogą być używane przed kamperem lub pod namiotem, zapewniając bezpieczne i efektywne korzystanie z gazu. Nie mogą być stosowane do zasilania instalacji gazowej w kamperach oraz przyczepach kempingowych!

Reduktory do kamperów i przyczep kempingowych

Te reduktory gazu do przyczepy kempingowej mają dopuszczenie do stosowania w pojaznach rekreacyjnych. Zgodnie z wymogami normy EN 16129 są wyposażone w wydmuchowy zawór bezpieczeństwa PRV. Dzięki temu możesz być pewien, że korzystanie z gazu w kamperze jest bezpieczne i zgodne z obowiązującymi normami.

Zaawansowane reduktory gazu wyposażone w crashsensor

Bardziej zaawansowane modele są wyposażone w crashsensor, który odcina dopływ gazu w razie wypadku. Dzięki temu można bezpiecznie i zgodnie z przepisami jeździć z odkręconą butlą gazową. Dodatkowo, niektóre modele umożliwiają podłączenie dwóch butli gazowych, automatycznie przełączając pobór gazu na drugą butlę, gdy pierwsza się opróżni. Jest to szczególnie przydatne w chłodne noce, kiedy gaz może skończyć się w najmniej odpowiednim momencie.

W naszej ofercie posiadamy modele: mono i duo control z Trumy oraz Caramatic z firmy GOK.

Reduktor do przyczepy kempingowej – czym się kierować przy wyborze?

Wybór odpowiedniego reduktora gazu do kampera wymaga uwzględnienia kilku istotnych kryteriów, które zapewnią bezpieczne i efektywne użytkowanie.

  • Typ reduktora

Wybór między prostymi a zaawansowanymi reduktorami zależy od Twoich potrzeb. Proste modele są tańsze w zakupie, podczas gdy zaawansowane reduktory mają dodatkowe funkcje, takie jak crashsensor i możliwość podłączenia dwóch butli gazowych orzez co poziom bezpieczeństwa oraz komfortu jest dużo wyższy.

  • Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest najważniejszym czynnikiem przy wyborze reduktora gazu. Modele wyposażone w zawór bezpieczeństwa PRV oraz crashsensor zapewniają dodatkową ochronę, co jest szczególnie ważne podczas podróży.

Reduktor gazu do przyczepy kempingowej – mpcamp.pl

Oferujemy szeroki wybór, zarówno prostych, jak i zaawansowanych reduktorów gazu, które spełnią potrzeby podróżników chcących zachować niezależność w zakresie przygotowywania posiłków. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz model, który najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom. Jeśli nie możesz się zdecydować lub potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami, a z chęcią doradzimy najlepszy reduktor gazu do kampera.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium